PRACOWNIA ARTYSTYCZNA
"GÓRALEKS-D"

Krawce 185, 39-410 Grębów
[mapa dojazdu]

tel (+48) 507 197 709
tel (+48) 509 322 379
tel. / fax (+48) 15 811 29 50
@: goraleks@wp.pl

O firmie

Film promocyjny

Jesteś tu:

Strona główna >> Donice kwiatowe
Donice kwiatowe

Donica kwiatowa to niesamowity wyrób!

Donice są w opcji standardowej oraz jako świecące, a także w następujących kolorach:

kolory donic

Posiadamy w sprzedaży dostępne następujące modele:

 

Della

della

 

Eleganckie i proste donice kwiatowe Della idealnie pasują do wszystkich wnętrz: od tradycyjnych poprzez przytulne przestrzenie, o ciepłych kolorach do minimalistycznego loftu przemysłowego.

Mogą one również służyć jako dekoracyjne obudowy dla większych pomieszczeń.

Modele oświetleniowe - mleczne, białe, oświetlone na biało doniczki Della to ekscytująca propozycja dla wnętrza, ogrodu, tarasu i patii.

Proste w konstrukcji, zapewniają one łagodne oświetlenie w nowoczesnych rezydencjach, obiektach handlowych i usługowych.

 

 

 

 

 

 

 

Nevis


nevis

Ostre krawędzie i oryginalna geometria doniczek Nevis - to wystarczy do stworzenia niezbędnego wykończenia - eleganckiego i nowoczesnego wnętrza.

Oferujemy wysokowydajne doniczki kwiatowe z wysokiej jakości materiału, które będą na lata.
Produkty te mogą służyć jako regularna doniczka lub jako awangardowa dekoracja do każdej przestrzeni.

Modele oświetleniowe - mleczne, białe, oświetlone doniczki na kwiaty Nevis wyróżniają się ciekawymi kontrast z naturalnym pięknem kwiatów roślin.

Ten unikalny efekt polecany jest w szczególności jako element dekoracyjny - do wnętrz, tarasów i ogrodów. Atrakcje oświetleniowe są przepiękne.

Wysoka doniczka na kwiaty będzie również pełniła funkcję wyrafinowanej lampy.

 

 

 

 

 

 

Rossa

 

rossa

Odkryj nowy wymiar geometrii z doniczkami Rossa w siedmiu rodzajach doniczek i modnych kolorach. Te smukłe garnki, wykończone w najdrobniejszych szczegółach, będą tworzyć idealnie harmonijną kompozycję, zarówno z dużą, jak i małą rośliną.
Dzięki ich nowoczesnemu i eleganckiemu wzornictwu, nie tylko dodasz do nich artystyczny dotyk wnętrza, ale również niepowtarzalna aranżacja na otwartej przestrzeni.

Modele oświetleniowe - jego elegancka sylwetka i geometryczny kształt sprawiają, że Rossa oświetla doniczkę idealnie, a jej wybór to strzał w dziesiątkę dla miłośników nowoczesnego wzornictwa.
Wyjątkowa trwałość stanowi interesujące rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnych pomysłów na realizację projektu projektowania wnętrz i ogrodów, jak również pomieszczeń usługowych czy też użyteczności publicznej.

Ten funkcjonalny pojemnik na rośliny doskonale łączy w sobie wszystkie cechy.

 

 

 

 

 

Tilla


tilla

Cylindryczne donice do uprawy są doskonałym dodatkiem dekoracyjnym do powierzchni biurowej, oraz oryginalną, stylową dekoracją ogrodów i mieszkań. Szeroka podstawa i solidna konstrukcja gwarantują stabilność siewnika na każdym z nich. Powierzchnia, surowa, minimalistyczna forma, ułatwia wkomponowanie go w dowolny element rozmieszczenie, niezależnie od charakteru pomieszczenia.

Modele oświetleniowe - okrągłe doniczki Tilla, których unikalną cechą jest subtelne podświetlenie, gwarantują niepowtarzalność każdego układu.
Proste, ponadczasowe wzornictwo podkreśla walory zarówno małych, jak i bardziej wytrzymałych elementów drzew i krzewów. Wyjątkowa trwałość i najwyższej jakości materiały sprawią, że nadają się bardzo dobrze do użytku na zewnątrz.

 
Jesteśmy producentem i oferujemy między innymi: podświetlane ledem kule, które są pięknym uzupełnieniem ogrodu, a także kule świecące i figurki piękne ogrodowe.
(C) 2006 - 2022 Góraleks | realizacja medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies